Dark Light
Lazer Speed Dome

Lazer Speed Dome Yorum Yapın

Lazer speed dome kamera sistemleri adını sahip olduğu hızlı hareket özelliklerinden almaktadır. PTZ olarak da kısaltılan ve pan, tilt, zoom kavramlarının kısaltması olan PTZ kameralar arasında yer almaktadır. PTZ özelliğine sahip ve kamera açısı dijital olarak da rahatça kontrol edilebilen kamera sistemleri arasında hızıyla dikkat çeken sistemlerden biridir.

Geniş bir görüş açsına sahip olması ve üstün hareket kabiliyeti sayesinde bu kameraların kullanım alanları da bir hayli genişlemiştir. Potansiyel güvenlik açıklarının tümünü ortadan kaldıracak çözüm önerileriyle öne çıkan bir sistem olmayı başarır.

Lazer Speed Dome Kamera Özellikleri Nelerdir?

Görüş açınızı tüm alanlarda artırabileceğiniz ve pratik kurulum, hızlı uzaktan kontrol özellikleri sayesinde sayısız avantaj elde edebileceğiniz kameralar lazer speed dome olarak tanımlanmaktadır. PTZ dome kamera olarak da tanımlanabilen bu sistemler, özellikle orta ve büyük alanlarda gözetleme işlerinin profesyonel şekilde yapılmasını destekler.

Geniş kullanım alanların sahip bu kameraların genel özellikleri ise kısaca şöyle sıralanabilir:

  • Yüksek çözünürlükte optik ve dijital zoom,
  • Akıllı üçlü yayın,
  • Network görüntüleme,
  • Etkili lazer mesafesi ve gece gündüz özellikleri vb.

Hareket kabiliyeti ve teknik birçok farklı özelliği ile kullanıcıların beklentilerini karşılayan speed dome kameralar sayesinde güvenlik açıklarının büyük oranda ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.

Lazer Speed Dome Kamera Avantajları

Yeni nesil kamera sistemlerinin gelişmiş teknik özellikleri sayesinde geniş pek çok alanda güvenlik açıkları ortadan kalkmıştır. Kontrol mekanizmasıyla hızlı hareket edebilen ve geniş görüş açısı sağlayan lazer speed dome kameralar, oto takip gibi birçok avantaj da sağlar. Lazerli PTZ kameralar arasında öne çıkan lazer speed dome kameralarda şu tür avantajlar görülür:

  • Orta ve büyük ölçekli alanlarda başarılı bir görüntü akışı sağlar.
  • Sabit kameralara göre çok daha fonksiyoneldir.
  • Etkili yakınlaştırma ve odaklama özelliklerine sahiptir.
  • Kolay kuruluma ve uzaktan kontrol seçeneklerine sahiptir.

Lazer Speed Dome Kullanım Alanları Nerelerdir?

Lazer speed dome kameraların kullanım alanları arasında açık ve büyük alanlar ilk sırada yer alır. Bu alanlara özellikle otoparklar, okul veya kurumların açık alanları iyi bir örnek teşkil edecektir. Sitelerde açık alanların güvenliğinin sağlanması dahil olmak üzere iç ve dış pek çok mekanda speed dome kameralar tercih edilebilir. Hızlı hareket kabiliyetine sahip olması sayesinde etkin bir kullanım alanı sağlayan ve geniş görüş açısı sunan sistem, güvenlik açıklarının büyük ölçüde ortadan kaldırılmasını sağlayacaktır.

Tek bir kamera ile büyük alanlarda bile etkili gözetim olanakları sunan speed dome kameralarımızı tercih ederek verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Otomatik takip ve odaklama özelliğinden fonksiyonel hareket özelliklerine kadar pek çok unsura tek bir sistem ile kolayca sahip olabilirsiniz.

Lazer Speed Dome Fiyatları Ne Kadar?

Kamu alanlarından özel mülkiyet alanlarına kadar geniş bir alanda kullanımı mümkün olan lazer speed dome kameralar, gözetleme kabiliyeti ve kontrol avantajları ile dikkat çeker. Avantajlı fiyatlardan yararlanarak kurumsal firmamızdan talep edeceğiniz lazer speed dome kamera sistemleri ve diğer PTZ kameralar ve güvenlik sistemlerine kolayca ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat avantajları ile en etkili kamera sisteminin özelliklerinden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir