Dark Light
PTZ Lazer Kamera

PTZ Lazer Kamera Yorum Yapın

Geniş görüş açısı ve kontrol seçeneği sayesinde PTZ lazer kamera sistemlerine birçok alanda rastlanmaktadır. Teknik açıdan kullanıcılarına birçok avantaj sunan PTZ kameralar, sabit kameralara göre çok daha fonksiyonel olması sayesinde güvenlik zafiyetlerini büyük oranda ortadan kaldırmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde gece görüşü, termal kamera özellikleri ve otomatik odaklama gibi birçok seçeneğine de sahiptir.

Uzaktan kontrol ve gelişmiş lensleri ile yüksek çözünürlük sağlayabilen PTZ lazer kameralar ve daha pek çok farklı güvenlik sistemine firmamız güvencesiyle kolayca ulaşabilirsiniz. Güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldıran kamera sistemlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

PTZ Lazer Kamera Nedir?

PTZ kamera kısaca; bir video kamera türü olarak tanımlanmaktadır. Pan, tilt ve zoom kelimelerinin kısaltmasından adını alan PTZ kameralar, teknik olarak birçok işlevsel özelliğe sahiptir. Hareket özelliklerini yansıtan bu detaylara göre yakınlaştırma ve aşağı yukarı, sağa sola hareket kabiliyeti tercih edilmektedir. IP kamera ve kapalı devre sistemlerden farklı olarak uzaktan hareket ve yakınlaştırma kontörlü sunması da benzersiz olmasını sağlar.

Güvenlik sistemlerini iyileştirmek isteyenler için en kullanışlı modellerden olan PTZ lazer kameralar, gelişen teknik özellikleri ve farklı modelleriyle de birçok talebe yanıt vermektedir. Güvenle firmamızdan tercih edebileceğiniz PTZ lazer kamera sistemlerimizi hemen tercih edebilirsiniz. PTZ lazer kamera kullanımı birçok yönden avantaj sağlayacaktır.

PTZ Lazer Kamera ve Sabit Kameraların Farkları  

Sabit kameralar ile PTZ lazer kamera sistemleri arasındaki temel fark hareket kabiliyetleridir. Ayrıca PTZ kameralar özel yazılımlar ile uzaktan görüntülenerek kameranın olduğu yerde olmasanız bile kontrol etmenizi sağlar. Geniş görüş açısına sahip olması ve kontrol edilebilir özelliklerinin de bulunması pan – tilt – zoom lazer kamera sistemlerinin ayırt edilen en temel özellikleri arasında bulunmaktadır.

Sadece tek bir PTZ kamera ile 2 – 3 adet sabit kameranın yapacağı işleri gerçekleştirmek mümkündür. Yakınlaştırma ve odaklama performansı açısından da beklentileri fazlasıyla karşılayan kamera sistemi, net ve keskin görüntüler almanızda büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Güçlü bir optik zoom özelliği ile uzun mesafelerde bile detayları fark etmenizi destekler. Özellikle otoparklar ve bahçeler gibi geniş açık alanlarda tüm alanın kontrol altında tutulması açısından tek bir kamerayla bile işlevsellik kazanılabilir.

PTZ Lazer Kamera Modelleri ve Fiyatları Ne Kadar?

Gelişmiş teknik özellikleri sayesinde sabit kamera modellerine göre daha güçlü bir yapıda olan PTZ kameralar, kusursuz bir hareket izleme özelliği sunar. Otomatik takip özelliği ve odaklama performansı ile öne çıkmayı başarmıştır. Sunduğu bu tür teknik özellikleri sayısız alanda kullanımına olanak sağlamıştır. Sahip olduğu özel sensörler yardımıyla da en iyi performansı sunması açısından özel bir yere sahiptir. Aynı anda tüm açıları kolayca kontrol edebileceğiniz hareket özellikleri güvenlik sisteminizi güçlendirmenizde önemli bir rol üstlenecektir.

PTZ lazer kamera sistemlerini kullanmaya başlayarak güvenliğiniz artırmak istediğiniz tüm alanlarda en iyi sonuçları elde edebilirsiniz. Etkili odaklama, otomatik takip ve hareket kabiliyeti ile zoom özellikleri sayesinde kurulduğu alanda en iyi gözetleme kabiliyetine sahip olabilirsiniz. Kurumsal firmamızı tercih ederek PTZ kamera sistemleri ve diğer alternatif güvelik sistemlerinin tümüne güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir