Dark Light
Termal Kamera Tamiri

Termal Kamera Tamiri Yorum Yapın

Termal kamera tamiri güvenle yaptığımız ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadığınız hizmetlerimiz arasında bulunur. Termal kamera aldıktan sonra bir sorun ile karşılaşmanız halinde tamiri için bizlere ulaşabilirsiniz. Farklı yerlerden aldığınız termal kameraların tamiri içinde yine bizlere ulaşmanız mümkün. Sizlere sunduğumuz her bir hizmet uzmanlar tarafından yürütülmekte ve bu sebeple de her zaman profesyonel seçenekler ile karşılaşmaktasınız. Özel yöntemler kullanarak gerçekleştirdiğimiz tamir süreci, hasara ve soruna bağlı olarak yönetilmektedir.

Termal Kamera Tamiri Hangi Sorunlar için Yapılır?

Termal kamera kullanımı esnasında karşılaştığım bilen farklı sorunlar olabilmektedir. Bu sorunlar karşısında onarım ya da değişim yapılması gerekir. Yeniden termal kamera almak yerine tamire vermek, onarım ve değişim süreçlerini yaptırmak çok daha kolay ve uygun fiyatlı bir yöntemdir. Bu sebep ile de arıza ile karşılaşıldığı noktada termal kameraları yetkili servisimize yönlendirebilir ve sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetlerden güvenli şekilde yararlanabilirsiniz. Termal kamera onarımı için sunduğumuz alt hizmetlerimiz şunlardır:

  • Güç ünitesinde yaşanan sorun ve hasarlar neticesinde onarım
  • Sorun / hasar tespiti
  • Tuş takımı onarımı ve değişimi
  • Ekran hasarları var ise ekran değişimi
  • Anakartın hasar görmesi söz konusu ise anakartın onarımı

Verdiğimiz tamir hizmetleri arasında bulunur. Termal kamera tamiri yaptırmak isteyenler doğrudan uzmanlarımız ile görüşebilir.

Termal Kamera Tuş Takımı Değişimi Yapılır Mı?

Termal kameralar üzerinde yer alan tuş takımları zaman içerisinde bozulabilmektedir. Kullanıma bağlı olarak bozulması ile karşılaşıldığı durumlarda doğrudan tamir için bizlere ulaşabilirsiniz. Termal kamera tuş takımlarının kitlenmesi, tuşların basmaması ya da içeride kalması gibi sorunlar ile sık sık karşılaşılabilmektedir. Bu sorunlar karşısında değişim ve onarım hizmetlerimiz bulunmaktadır. Karşılaşılan hasarın oranına ve türüne bağlı olarak değişim yapabileceğimiz gibi mevcut tuş takımını onarmamız da mümkün. Termal kamera tuş takımı değişimi gerekiyor ise uzmanlarımız tarafından sizlere bilgi aktarımı yapılacaktır.

Termal Kamera Ekran Değişimi Yapılır Mı?

Termal kamera ekranında değişim gereken bir problem ile karşılaşıldığı takdirde uygun fiyatlar ile ekran değişimi yapmaktayız. Ekranın çizilmesi, kırılması ya da kullanılamayacak duruma gelmesi gibi unsurlar karşısında değişim kaçınılmaz seçeneklerden biridir. Sıfırdan termal kamera almak yerine mevcut termal kameranın ekran değişimi yapılabilmektedir. Bunun için bizlere ulaşmanız ve randevu almanız yeterli olacaktır. Termal kamera tamiri için sunduğumuz seçenekler güvenli ve profesyonel koşullardan oluşur.

Termal Kamera Anakart Değişimi Yapılır Mı?

Uzmanlarımız tarafından yürütülen bu süreçte ana kartın değişimi yerine onarımı önerilmektedir. Ana kartın karşılaştığı hasar ve hasarın oranına bağlı olarak verilecek olan kararda, termal kamera ana kart değişiminin yanı sıra ana kart onarımı da yapılabilmektedir. Termal kamera anakart onarımı için öncelikle uzmanlarımızın sorunu tespit etmesi ve çözüm yollarını incelemesi gerekir.

Termal Kamera Güç Ünitesi Değişimi Yapılır Mı?

Termal kamera, güç ünitesi, değişimi ve onarımı yapılabilen hizmetleri arasındadır. Sunduğumuz termal kamera tamiri hizmeti içerisinde güç ünitesinin onarılması da bulunur. Güç ünitesinde yaşanan sorunlar doğrudan kamera kullanımını etkileyecek ve kullanımı kısıtlayacak ya da tamamen engelleyecektir. Bu sebep ile güç ünitesinde hasar meydana geldiğinde vakit kaybetmeden tamir sürecini başlatmak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir