Dark Light
Termal Speed Dome Kamera

Termal Speed Dome Kamera Yorum Yapın

Speed dome kamera çeşitleri en basit haliyle PTZ olarak tanımlanan kamera çeşitleri arasında bulunur. Termal speed dome kamera ise aynı kategori altında farklı teknik özellikleri ile ayrılan modelleri tanımlamak için kullanılmaktadır. Hareketleri takip edebilme yeteneği, geniş görüş açısı ve işlevsel termal speed dome özellikleri sayesinde birçok alanda güvenlik açıklarının ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Güçlü sensörleri sayesinde pek çok işlevsel özelliği bünyesinde barındıran termal speed dome kameralar, PTZ özelliği ile hareket ve yakınlaştırma kabiliyetinin dışında insan algılama ve odaklama ile netlik açısından da benzersiz seçenekleri bir arada sunmaktadır. Kurumsal firmamızdan bu kameralara ve diğer güvenlik sistemlerine ulaşarak güvenliğinizi artıracak cazip seçeneklerden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Termal Speed Dome Kamera Nedir, Ne İşe Yarar?

Termal speed dome, pan – tilt – zoom olarak tanımlanan PTZ kameralar arasında önemli özellikleri ile dikkat çekmektedir. Her ne kadar benzer özelliklere sahip olsalar da marka ve modellerine göre teknik detayları da farklılık gösterecektir. Temel özellikleri ise kullanıcısına 360 derece hareket kabiliyeti sunması ve hareketleri takip edebilme özelliği sunmasıdır. PTZ termal kamera sistemleri arasında fonksiyonel özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Geniş görüş açısı elde edebilir aynı zamanda diğer ek işlevsel özellikleri sayesinde kullanım alanında en iyi sonuçları alabilirsiniz. Kurumsal firmamızdan verimliliği ile dikkat çeken termal speed dome sistemleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Termal Speed Dome Kamera Özellikleri Nelerdir?

İnsan algılama yeteneği, otomatik takip, termal kamera özellikleri ve güçlü sensörleri sayesinde birçok güvenlik tehdidine karşı termal speed dome kamera sistemleri başarılı sonuçlar sunmaktadır. Kaliteli lensleri ile yakınlaştırmalarda keskin ve net görüntü elde edilmesini de destekleyecektir.

Termal speed dome kamera özellikleri kısaca şu şekilde özetlenebilir:

  • Güçlü termal kamera lensi,
  • İnsan algılama ve tanıma sistemi,
  • Yüksek çözünürlük,
  • Yangın algılama ve alarm desteği,
  • Sıcaklık ölçümü,
  • Akıllı video analizi,
  • Focus – free,
  • Hareket algılama vb.

Teknik açıdan gelişen teknoloji sayesinde sürekli daha iyi hale getirilen speed dome kameralar, termal kamera özellikleriyle de kullanıldığı pek çok alanda tüm güvenlik unsurlarına karşı en iyi gözetleme ve haber verme görevini yürütmektedir. Güvenle satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz firmamız tüm güvenlik çözümleri destek sağlayacaktır.

Termal Speed Dome Kamera Kullanım Avantajları

Speed dome kameraların tercih edildiği alanlarda başarılı sonuçlar alınmaktadır. Günümüzde açık pek çok farklı alanda kullanılan bu kameralar, sensörleri sayesinde sadece araç ve insan takibi – gözetimi için değil, yangın gibi önemli durumlara karşı da alarm sistemleri sunar. Gelişmiş özelliklerinden yararlanarak daha pek çok farklı avantajından faydalanabilirsiniz. Geniş görüş açısı ve sağladığı diğer avantajları sayesinde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Tüm bu avantajlardan faydalanmak için firmamızdan speed dome termal kamera siparişlerinizi verebilirsiniz.

Termal Speed Dome Fiyatları Ne Kadar?

Teknik açıdan son teknoloji donanım özellikleri ile sunulan termal speed dome kameralar uygun fiyat fırsatları ile sunulmaktadır. Termal speed dome kamera sistemleri içinde yer alan marka ve modellerin teknik özelliklerine göre her bütçeye uygun seçenekleri sizler için sunmaya devam ediyoruz. Avantajlı oranlardan yararlanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir