Dark Light
Solar Güvenlik Kamerası

Solar Güvenlik Kamerası Yorum Yapın

Son yıllarda en çok tercih edilen kamera çeşitleri arasında solar güvenlik kamerası modelleri öne çıkmaktadır. Herhangi bir elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışan bu kameralar halk arasında güneş enerjili kamera olarak da bilinir. Geniş bir kullanım alanına sahip bu kameralar genellikle güvenlik amaçlı tercih edilir. Coğrafi açıdan zorlu ortamlarda bile elektrik bağlantısı çekmeye ihtiyaç olmadan kolaylıkla çalışma sistemine sahiptir. Kablosuz kamera olarak da bilinen solar güvenlik kamerası arayışınızda firmamızın geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz.

Solar Güvenlik Kamerası Nedir?

Solar terimi güneş enerjisini tanımlamak için kullanılır. En çok satan güvenlik kameraları arasında güneş enerjisi sistemi ile çalışan solar kameralar da vardır. Bu kameralar herhangi bir elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan sadece güneşten gelen ışınları enerji olarak kullanır. Solar kamera kullanmak için üzerine yerleştirilen güneş panelleri ve batarya sistemi yeterli olmaktadır. Elektrik bağlantısında abonelik masrafı ve aylık fatura ücreti olmadan güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak teknolojiye sahiptir.

Solar Güvenlik Kamerası Nerelerde Kullanılır?

Güneş enerjili güvenlik kamerası satın almak isteyenler firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde aradığı modelleri bulabilir. En kaliteli markaların piyasaya sürdüğü bu güvenlik kameraları son derece kullanışlıdır. Güvenlik ihtiyacı duyulan ve elektrik bağlantısı bulunmayan her yerde solar güvenlik kamerası kullanılabilir:

 • Kırsal alandaki evler
 • Çiftlikler
 • İnşaat şantiyeleri
 • Şebeke dışı araziler
 • Elektrik bağlantısının olmadığı yerler
 • Elektrik kablosu çekmenin imkansız veya çok pahalı olduğu yerler

Solar Güvenlik Kamerası Özellikleri Nelerdir?

İnternet üzerinden solar güvenlik kamerası satın almak istiyorsanız firmamızın hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre en ideal solar güvenlik kamerasını seçerek kullanım avantajlarından yararlanabilirsiniz. Güneş enerjisi ile çalışan güvenlik kameralarının genel özellikleri şunlardır:

 • Solar panel ve batarya sistemi sayesinde elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışır.
 • Elektrik kablosu çekmenin çok zor veya çok pahalı olduğu yerlerde en ideal alternatiftir.
 • Kapsamlı bir montaj işlemi gerektirmeden paneller yardımıyla pratik şekilde kurulur.
 • GSM modem ile cep telefonu şebekesi üzerinden sistemle bağlantı kurulabilir.
 • Hareket algılama teknolojisi ile izleme yapılan alanda hareket tespit ederse alarm verir.
 • Alarm açılınca cihaz üzerinden yüksek sesli siren devreye girerek caydırıcı etki gösterir.
 • Cep telefonu ve bilgisayar uygulaması sayesinde uzaktan canlı izleme ve kayıt yapılabilir.

Tüm bunların dışında nesne takip özelliği de bulunan solar güvenlik kameraları son derece kullanışlıdır. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız fiyatlarla en kaliteli ve kullanışlı güvenlik kameralarını firmamızın web sitesinde bulabilirsiniz. Güneş enerjisiyle çalışan kamera arayanlar şirketimizin web sitesi üzerinden tek tıkla istedikleri cihazı sipariş edebilirler.

Solar Güvenlik Kamerası Fiyatları Ne Kadar?

Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile pek çok farklı markanın güvenlik kamerasını satışa sunan firmamızda ürün çeşitliliği çoktur. Bu sayede kendi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre en ideal güvenlik kamerasını tek tıkla satın alma avantajından yararlanabilirsiniz. Solar güvenlik kamerası fiyatları konusunda yıl boyunca uygun fiyatlar ve indirim kampanyaları sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu kameralar şantiye veya çiftlik evlerinde elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan kolaylıkla kurulabilir. Bulutlu ve yağmurlu günlerde bile çalışan solar güvenlik kamerası satın almak için doğru adrestesiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir