Dark Light
Solar Kamera Sistemi

Solar Kamera Sistemi Yorum Yapın

Güneşten aldığı ışık enerjisi ile çalışan solar kamera sistemi, elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadığı için son derece kullanışlıdır. Geniş bir kullanım alanına sahip olan bu kameralar, dış etkenlere karşı üst düzey korumaya sahiptir. Böylelikle dört mevsim boyunca, yağmurlu ve kapalı havalarda bile en net görüntü kalitesi sunan solar kameralar ile üst düzey güvenli ortam elde edebilirsiniz. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen solar kamera sistemlerinde son teknoloji güneş panelleri ve bataryalar bulunur.

Solar Kamera Nedir?

Solar kameralar, adından da anlaşılacağı üzere güneş enerjisi ile çalışma sistemine sahip güvenlik kameralarıdır. Elektrik bağlantısı olmadan 7/24 kayıt imkanı veren bu kameralar, güneş enerjisini paneller aracılığıyla çekip bataryalara depolar. Gece gündüz kesintisiz çalışan solar kameraların geniş kullanım alanı vardır. Halk arasında kablosuz kamera olarak da bilinen bu ekipmanları çalıştırmak için herhangi bir elektrik bağlantısına ihtiyaç duyulmaz.

Solar Kameranın Avantajları Nelerdir?

Solar kamera sistemlerinin kullanım alanları oldukça geniştir. İnşaat şantiyeleri, kırsal alandaki evler başta olmak üzere çiftlikler, şebeke dışı araziler ve elektrik bağlantısının olmadığı yerler idealdir. Güneş enerjisiyle çalışan kamera olarak bilinen solar kameraların kullanım avantajları şunlardır:

  • Solar panel ve batarya sistemiyle elektrik hattına ihtiyaç duymadan çalışır.
  • Güneş enerjisi kullandığı için elektrik bağlantısına ve kapsamlı montaja gerek yoktur. Güneş enerjisi sayesinde 7/24 canlı izleme ve görüntü aktarımı yapar.
  • Elektrik kablosu çekmenin imkansız veya çok pahalı olduğu yerlerde güvenlik sağlar.
  • GSM modem ile cep telefonu şebekesine bağlanabilir.
  • Cep telefonu ile alarm açılabilir.
  • Alarm açıldığında yüksek sesli siren çalarak caydırıcılık özelliği gösterir.
  • Nesne takip sistemi sayesinde hareketli izleme yaparken nesnenin hareket yönünü takip edebilir.
  • Canlı olarak ses alma ve ses gönderme işlevi vardır. d

Gelişen teknolojinin bir ürünü olan solar kamera sistemi, özellikle elektrik bağlantısı olmayan kır evlerinde üst düzey koruma sağlar. Sadece güneş enerjisi ile çalışabildiği için bu kameraları her yere taşıyıp kurulum yapmak son derece basittir. Bu tür özellikleri ile standart kameralardan farklılaşan solar kameraların maliyetleri kameranın sahip olduğu teknolojiye göre değişiklik gösterebilir.

Solar Kamera Sistemi Nasıl Kurulur?

Solar kamera sisteminin kurulması hızlı ve pratik bir şekilde yapılabilir. Herhangi bir elektrik bağlantısına ihtiyaç duymayan bu kameralar, dağda bile kısa sürede çalıştırılabilir. Solar güvenlik kamerası olarak bilinen kablosuz kameraları kurmak için kapsamlı bir montaja ihtiyaç yoktur. Güneş panelleri ve bataryası ile kullanılan solar kameralarda güneş ışınlarını doğru akımdan alternatif akıma çeviren invertör cihazı bulunur.

Solar Kamera Fiyatları Ne Kadar?

Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen solar kameralara en uygun fiyatlarla sahip olmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilere güvenilir ve kaliteli hizmet sunan şirketimizde solar kamera fiyatları uygun seviyededir. Her kamera farklı teknolojik özellikleri ile farklı ihtiyaçlara hitap etmektedir. Bu bakımdan kendi bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre en ideal güneş enerjili güvenlik kamerasını firmamızda tek tıkla satın alabilirsiniz. Üstelik başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız cazip fiyatlarla son teknoloji solar kamera sistemleri arıyorsanız en doğru yerdesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir