Dark Light
4G Solar Kamera

4G Solar Kamera Yorum Yapın

Güneş enerjisi ile çalışma sistemine sahip 4G solar kamera, elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Genellikle bir adet güneş panelleri, bir adet batarya ve bir adet kamera gövdesinden oluşan bu sistem pratik bir şekilde taşınabilir. Montajı ve uzaktan kontrolü son derece basit olan 4G solar kamera sistemleri ülkemizde giderek yaygınlaşmaktadır. Özellikle Türkiye’nin pek çok yerinde güneşli gün sayısı çok fazla olduğu için güvenlik kamerası arayışında en iyi alternatif 4G bağlantılı solar kamera modelleri olmaktadır.

4G Solar Kamera Nedir?

Adından da anlaşıldığı üzere solar kamera, güneş enerjisi ile çalışan güvenlik kamerası sistemleridir. Bu kameralar, üzerinde yer alan güneş panelleri sayesinde güneşten gelen ışık enerjisini önce doğru akıma, ardından da invertör yardımıyla alternatif akıma çevirir. Bu sayede gece gündüz demeden yüksek çözünürlüklü görüntü sağlayan solar kameralar aynı zamanda 4G bağlantılı olabilir. Bu gün cep telefonlarımızda şebeke olarak kullandığımız 4G bağlantısı aynı zamanda kameraların uzaktan yönetimi için de idealdir. Bu özellikleri sayesinde halk arasında kablosuz kamera olarak da bilinir.

4G Solar Kamera Nerelerde Kullanılır?

Elektrik bağlantısına ihtiyaç duymayan 4G solar kamera çeşitleri, geniş bir kullanım avantajına sahiptir. 4G bağlantısı sayesinde uzaktan kontrol etme imkanı sunan bu kameralar en çok şu alanlarda kendine kullanım imkanı bulmaktadır:

 • İnşaat şantiyeleri
 • Çiftlikler
 • Kırsal bölgedeki evler ve villalar
 • Şebeke dışı araziler
 • Elektrik kablosu çekmenin imkansız veya çok pahalı olduğu yerler.

Bu tür noktalarda sadece güneş enerjisinden yararlanarak 4G güvenlik kamerası kullanılabilir. Bu kameraların uzun ömürlü ve dayanıklı olması için gerekli tüm ekipmana sahip olduğu bilinir. 4G solar kamera sistemlerinde kullanıcıların uzaktan kamerayı yönetmesi veya alarm çaldırabilmesi gibi avantajları vardır.

4G Solar Kamera Özellikleri Nelerdir?

Türkiye’de güneşli gün sayısı fazla olduğu için 4G solar kameraların kullanım alanı oldukça fazladır. Güneş paneli, şarj edilebilir pillerden oluşan batarya ve kamera gövdesiyle paket halinde satışa sunulan 4G solar kameraların sahip olduğu özellikler şunlardır:

 • Elektrik bağlantısı olmadan güneş enerjisi yardımıyla pratik şekilde çalışır.
 • Solar panel ve batarya sistemi 7/24 görüntü aktarımı sağlar.
 • Elektrik kablosu çekmenin çok masraflı olduğu yerlerde kapsamlı bir montaj derdi olmadan çalışır.
 • GSM modem ile 4G üzerinden sisteme bağlanılabilir.
 • Hem cep telefonu hem de bilgisayar uygulamasından canlı izleme ve kayıt avantajı sunar.
 • Alarm cep telefonu ve bilgisayar uygulamasından takip edilir.
 • Alarm aktif olduğunda 4G kamera üzerinden yüksek sesli siren devreye girer ve caydırıcılık sağlar.
 • Nesne takip özelliği vardır.

En Çok Satan 4G Solar Kamera Modelleri

İnternet üzerinden en uygun fiyatlarla 4G bağlantılı solar kamera satın almak isteyenler firmamızı tercih edebilirler. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmamızda Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve güvenilir teslimat garantisi sunulmaktadır. Kırsal alanlarda güvenlik kamerası olarak kullanabileceğiniz 4G solar kamera fiyatları da her bütçeye hitap edecek şekilde sunulmaktadır. Bu sayede herhangi bir sorunla karşılaşmadan ve bütçenizi yormadan güvenlik kamerası ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Türkiye’nin en çok satan 4G solar kamera modellerine firmamızdan tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir