Dark Light
Sim Kartlı Solar Kamera

Sim Kartlı Solar Kamera Yorum Yapın

Güneş enerjisi kullandığı için elektrik bağlantısı olmadan çalışan sim kartlı solar kamera son derece kullanışlı bir kamera çeşididir. Özellikle kırsal alanlarda veya elektrik kablosunu çekmenin çok maliyetli olduğu yerlerde güvenlik sağlamak için bu tür kameralara ihtiyaç vardır. Türkiye’de güneşli gün sayısı fazla olduğu için pratik biçimde kullanılabilen sim kartlı solar kameralar aynı zamanda bulutlu ve yağışlı havalarda bile sorunsuz çalışır. Bataryasına doldurduğu enerji ile 7/24 gözetleme imkanı tanıyan sim kartlı solar kameralara firmamızın kurumsal web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sim Kartlı Solar Kamera Nedir?

Geniş bir kullanım alanına sahip olan sim kartlı solar kamera çeşitleri, adından da anlaşıldığı üzere güneş enerjisi ile çalışır. Bu kameralar üzerinde bulunan solar güneş panelleri, şarj edilebilir pillerden oluşan batarya ve kamera gövdesi ile bir sistem halinde satılır. Elektrik bağlantısına ve kablolamaya ihtiyaç duymadan her ortamda rahatlıkla monte edilip çalıştırılabilir. Geniş bir alanda kullanılan sim kartlı solar kameralar aynı zamanda telefon şebekesine bağlanabildiği için 7/24 uzaktan kontrol etme imkanı tanır. Ülkemizde giderek yaygınlaşan sim kartlı solar kameralar, halk arasında kablosuz kamera olarak da bilinir.

Sim Kartlı Solar Kamera Nerelerde Kullanılır?

Elektrik enerjisine ihtiyaç duyulmadığı için sim kartlı solar kameraları her yerde rahatlıkla kullanmak mümkündür. Bu güvenlik kamerasının çalışma sistemi için güneş enerjisinin olması yeterlidir. Üstelik yağmurlu ve bulutlu günlerde bile yeterli miktarda güneş ışını aldığında kameranın gece gündüz sorunsuz biçimde çalışması mümkündür. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen sim kartlı solar kameralar şu alanlarda kullanılabilir:

 • Çiftlikler
 • Elektrik bağlantısının olmadığı yerler
 • Kırsaldaki ev ve villalar
 • İnşaat şantiyeleri
 • Şebeke dışı araziler
 • Fabrika ve festival alanları
 • Elektrik kablosu çekmenin imkansız veya aşırı pahalı olduğu alanlar

Görüldüğü üzere sim kartlı solar kameralar birbirinden farklı yerlerde sorunsuz biçimde monte edilip kullanılabilir. Kendi kendine yeten bir enerji sistemi kullanan bu sistemler güneş enerjisi odaklı çalışır. Böylelikle güneş enerjili kamera sayesinde herhangi bir abonelik masrafı ile aylık fatura ücretleri olmadan kullanım avantajı sağlar.

Sim Kartlı Solar Kamera Özellikleri Nelerdir?

İnternet üzerinden tek tıkla satın almak istediğiniz sim kartlı solar kamera modelleri arasından en uygun fiyatlı olanları firmamızda bulabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve güvenilir hizmet sunan şirketimizin geniş ürün yelpazesi içinde çok sayıda sim kartlı solar kamera bulunur. Sim karta sahip olan bu kameraların özellikleri arasında şunlar vardır:

 • Elektrik bağlantısı olmayan yerde güneş enerjisi kullanarak çalışır.
 • Solar panel ve bataryası ile 7/24 görüntü alır.
 • Elektrik kablosu çekmeye ve kapsamlı montaj işlemlerine ihtiyaç duymaz.
 • Cep telefonu ve bilgisayar uygulaması ile uzaktan kontrol edilebilir.
 • GSM modem ile cep telefonu şebekesine bağlanır.
 • Sim kart sayesinde uzaktan canlı izleme ve kayıt yapılabilir.
 • Alarm açıldığında cihaz üzerinden caydırıcı siren çalar.

Sim Kartlı Solar Kamera Fiyatları Ne Kadar?

Bütçenizi yormayan fiyatlarla en kaliteli sim kartlı solar kameraları satın almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Üstelik sim kartlı solar kamera fiyatları konusunda cazip seçenekler yılın 365 günü boyunca sizi bekliyor. Başka bir yerde bulamayacağınız fiyatlarla sim kartlı solar kamera satın almak için web sitemize göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir