Dark Light

Hakkımızda

Değerlerimizden vazgeçmeden yolumuza devam ediyoruz.
Müşterilerimizin uzun ömürlü kullanabileceği ürünler sunuyoruz.

Gks Güvenlik Sistemleri Hakkımızda

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz ?

Gks Güvenlik Dünya’nın Kültür Şehri istanbul’da Güvenlik Kamera Sistemleri konusunda engin Tecrübelere sahip ekip ile Güvenlik sistemleri kurulum montaj hizmetleri sağlamaktadır. Ayrıca Hizmet sağladığı ürünlerin satışlarını gerçekleştirmektedir.

Güvenlik Sistemleri Projeleri

Size Özel Değerlendirme

Güvenlik Uzmanları, Video ve erişim kontrol kurucularından oluşan ekibimiz ile yetenekli çalışanlarımız bir araya gelerek Seçkin ürünleri değerlendirirler ve güvenlik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olurlar.

ihtiyaçlara Yönelik hizmetler

İster küçük bir kuruluş, ister büyük bir işletme, ister endüstriyel ister kurumsal bir tesis olsun, her tesisin ve her güvenlik kaygısının benzersiz olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak esnekliğe sahip özel güvenlik sistemleri tasarlıyoruz.

FİRMA ADI : GKS GRUP GÜVENLİK SİSTEMLERİ BİLİŞİM TEKNOLOJİ TAAHHÜT OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞTİ
ADRES : Zümrüt Evler Mahallesi Adatepe Sokak No: 21 Maltepe / İstanbul
TELEFON : 0216 427 5005
Vergi Dairesi : Küçükyalı
Vergi No : 6620770443

HAKKIMIZDA

gksguvenliksistemleri.com.tr GKS Grup Bayisi olan GKS Kamera Sistemleri. Firması adı altında Güvenlik Kamera Sistemleri ve Güvenlik Alarm Sistemleri ev Alarm Sistemleri hizmetlerini 2004 yılından bu yana istanbul ve ilçelerinde sürdürmektedir.

Siz Müşterilerine En iyi Hizmeti Sunan Güvenlik Kamera Sistemleri Alanında uzman kadrosu ile Güvenlik Kamera Montajları ve buna benzer Güvenlik Alarm sistemleri Ev Alarm Sistemleri, Ofis Alarm Sitemleri, Araç Alarm ve Güvenlik Sistemleri hizmeti sağlamaktadır.

Gks Grup adı ile 2004 yılında yeni bir isim ve yeni kimlik ile şirketimiz yeni düzen’e adım atmıştır. Gks Grup firması Türkiye geneline Güvenlik kamera sistemleri içerisinde mevcut olan Tüm branşlarda hizmet sağlamaktadır. Firmamız Guvenlikkamerasistemleri.net web adresinde Güvenlik ihtiyaçlarınıza odaklı tüm güvenlik hizmetlerinin ürünlerini satışa sunmuş ve en uygun fiyatlı ürünleri sizlere tedarik etmektedir.

Gks Grup firması yaptığı işlerle adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir. Firmamız Güvenlik branşında bir çok projeye imza atmıştır. Türkiye ve Dünya çapında tanınmış bir çok güvenlik firmaları ile iş birliği içerisindedir.

Sizin için ne yapabiliriz ?

Firmamızın Merkezi istanbul Maltepe ilçesinde olup siz değerli müşterilerine profesyonel ekibi ile 7/24 hizmet sağlamaktadır.

Firmamız Dünya’nın en büyük Markaları ile ortak çalışmalar sürdürmektedir. Uzun yıllardır Gks Güvenlik Sistemleri olarak Dünya markalarını tercih etmekteyiz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun sitemizde tanıtımını yaptığımız ve stoğumuzda bulundurduğumuz ürünleri en hızlı şekilde size ulaştırıyoruz.

Dilediğiniz zaman Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. ister E-posta isterseniz telefonla destek alabilirsiniz.

2000’li yılların başından beri faaliyet gösteren firmamız bir çok Devlet Kuruluşlarının yanı sıra kurumsal firmalara Profesyonel Güvenlik sistemleri hizmetleri sağladık.