Dark Light

Şartlar ve koşullar

Bu Sözleşme en son 09 Nisan 2022'de güncellenmiştir.

Web Sitesi Hüküm ve KoşullarıLÜTFEN BU WEB SİTESİNİ KULLANMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ KULLANIM ŞARTLARINI VE KOŞULLARINI DİKKATLİCE OKUYUN. BU ŞARTLAR VE KOŞULLAR CCTV ÜRÜNLERİMİZ İÇİN DEĞİL WEB SİTEMİZ İÇİN GEÇERLİDİR. Bu sitenin tüm kullanıcıları, bu siteye erişimin ve sitenin kullanımının aşağıdaki hüküm ve koşullara ve diğer geçerli yasalara tabi olduğunu kabul eder. Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmayın.

Telif hakkı
Metin, grafik veya kod dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bu sitede yer alan tüm içeriğin telif hakkı, Türkiye Cumhuriyeti ve diğer telif hakkı yasaları kapsamında toplu bir çalışma olarak telif hakkı altındadır ve gksguvenliksistemleri.com.tr’nin mülkiyetindedir. Toplu çalışma, gksguvenliksistemleri.com.tr ile lisanslanan çalışmaları içerir. Gks Güvenlik Sistemleri’nin TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Yalnızca gksguvenliksistemleri.com.tr ile sipariş vermek veya gksguvenliksistemleri.com.tr ürünlerini satın almak amacıyla bu sitenin basılı kopya bölümlerinin elektronik olarak kopyalanması ve yazdırılması için izin verilmiştir. Belirli materyallerle ilgili açıkça belirtilen kısıtlamalara veya sınırlamalara tabi olarak, sitenin farklı alanlarından materyalin bölümlerini yalnızca kendi ticari olmayan kullanımınız için görüntüleyebilir ve indirebilir veya yazdırabilirsiniz veya gksguvenliksistemleri.com.tr’ye sipariş verebilirsiniz. veya gksguvenliksistemleri.com.tr ürünlerini satın almak için. gksguvenliksistemleri.com.tr tarafından yetkilendirilmedikçe, bu sitenin içeriğinin çoğaltılması, dağıtılması, görüntülenmesi veya iletilmesi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir başka kullanım kesinlikle yasaktır. Ayrıca, siteden indirilen materyallerdeki mülkiyet bildirimlerini değiştirmemeyi veya silmemeyi kabul etmektesiniz.

Ticari markalar
Sitede kullanılan Tüm Meteryaller Görseller hizmet markaları ve ticari adları, Gks Güvenlik Sistemleri ticari markası altında korunmaktadır.

Garanti feragatnamesi
Bu site ve bu sitedeki materyaller ve ürünler “olduğu gibi” açık veya gizli hiçbir garanti verilmeksizin sağlanmaktadır. Yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, gksguvenliksistemleri.com.tr, satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk ve ihlal etmemeye ilişkin Gizli garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere açık veya Gizli tüm garantileri reddeder. gksguvenliksistemleri.com.tr, sitede yer alan işlevlerin kesintisiz veya hatasız olacağını, kusurların düzeltileceğini veya bu sitenin veya siteyi kullanıma sunan sunucunun virüs veya diğer zararlı bileşenlerden arınmış olduğunu beyan veya garanti etmez. . gksguvenliksistemleri.com.tr, bu sitedeki materyallerin doğruluğu, kesinliği, yeterliliği, kullanışlılığı, güncelliği, güvenilirliği veya diğer açılardan kullanımına ilişkin herhangi bir garanti veya beyanda bulunmaz. Bazı eyaletler garantilerde sınırlamalara veya istisnalara izin vermemektedir, bu nedenle yukarıdaki sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması
gksguvenliksistemleri.com.tr, bu sitedeki materyallerin kullanımından veya kullanılamamasından veya ürünlerin performansından kaynaklanan herhangi bir özel veya dolaylı zarardan, gksguvenliksistemleri.com.tr olası bir durum hakkında bilgi verilmiş olsa bile sorumlu tutulamaz. bu tür zararlar Yürürlükteki yasalar, sorumluluktan muafiyetin veya arızi veya dolaylı zararların sınırlandırılmasına izin vermeyebilir, bu nedenle yukarıdaki sınırlama veya hariç tutma sizin için geçerli olmayabilir.

Tipografik hata
Bir gksguvenliksistemleri.com.tr ürününün yanlışlıkla yanlış bir fiyata listelenmesi durumunda, gksguvenliksistemleri.com.tr yanlış fiyattan listelenen ürünler için verilen siparişleri reddetme veya iptal etme hakkını saklı tutar. gksguvenliksistemleri.com.tr, sipariş teyit edilmiş olsun veya olmasın, kredi kartınızdan tahsil edilmiş olsun veya olmasın, bu tür siparişleri reddetme veya iptal etme hakkını saklı tutar. Satın alma işlemi için kredi kartınızdan ödeme alınmışsa ve siparişiniz iptal edilmişse, gksguvenliksistemleri.com.tr ilgili hesabınıza ilgili tutarda kredi açar.

Sonlandırma
Bu hüküm ve koşullar, siteye giriş yaptığınızda, kayıt veya alışveriş sürecini tamamladığınızda sizin için geçerlidir. Bu hüküm ve koşullar veya bunların herhangi bir kısmı, gksguvenliksistemleri.com.tr tarafından herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle bildirimde bulunulmaksızın feshedilebilir. Telif Hakları, Ticari Marka, Sorumluluk Reddi, Sorumluluğun Sınırlandırılması, Tazminat ve Çeşitli ile ilgili hükümler, herhangi bir fesihten sonra geçerliliğini koruyacaktır.

Bilgilendirme
GKS Güvenlik, gksguvenliksistemleri.com.tr’a verdiğiniz adrese e-posta, sitede genel bir bildirim veya diğer güvenilir yöntemlerle bildirimde bulunabilir.

Çeşitli
Bu siteyi kullanımınız, uluslararası mal satışına ilişkin sözleşmelere ilişkin 1980 BM Konvansiyonu tarafından değil, kanun hükümleri seçimine bakılmaksızın, her bakımdan Istanbul, Türkiye Cumhuriyetinin kanunlarına tabi olacaktır. Bu siteden (gksguvenliksistemleri.com.tr ürünlerinin satın alınması dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere) doğrudan veya dolaylı olarak doğan veya bu siteyle ilgili herhangi bir yasal takibatta yargı yetkisinin yetkili olacağını kabul edersiniz.