Dark Light

Sosyal Sorumluluk

Bu Sayfa en son 08 Nisan 2022'de güncellenmiştir.

GKS GÜVENLİK SİSTEMLERİ kendi iş hedeflerini profesyonel Ekipleri ile sürdürmektedir. Projelerini ve çalışmalarını Geniş topluma faydaları getirmek için çalışan bir sosyal sorumluluk sahibi bir firma olarak kendini geliştirmeye bu aşamada kesin olarak kararlıdır. Biz müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz, yanı sıra geniş toplum ile birlikte adil ve yapıcı ortaklıklar kurmaya çalışmaktayız.

Sosyal sorumluluk Etkenlerimiz ;

Çevre Koruma ve Çalışma Bilinci

Gks GÜVENLİK SİSTEMLERİ firması olarak bugüne odaklı çalışmalar düzenleyerek, her zamankinden daha fazla, Çevreyi en iyi ve en güvenli şekilde yapılandırmak için birlikte büyük bir ekip çalışması içinde titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Biz sarf doğal kaynakların kullanımını azaltmak ve iş faaliyetleri veya ürünlerimizi kullanarak kaynaklanan herhangi bir olumsuz çevresel etkilerini en aza indirmek için proaktif adımlar atmayı taahhüt ediyoruz.

Adil ve Güvenli Çalışma Ortamı Sağlanması

GKS GÜVENLİK SİSTEMLERİ şirket çalışanları olarak sadece güçlü kavram niteliği ile yolumuza hız kesmeden devam etmekteyiz. Personellerimiz hem profesyonel hem de kişisel başarı ve büyüme kavramı içerisinde şirketimizin sunduğu kurallar çerçevesinde işlemlerini sürdürmektediler. GKS GÜVENLİK SİSEMLERİ olarak, her çalışanımıza adil, güvenli ve teknolojik olarak gelişmiş bir çalışma ortamı sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Etik iş Düzeni ve Toplantılar

GKS GÜVENLİK SİSTEMLERİ Bütün müşterileri, tedarikçileri ve diğer ortaklarla tüm etkileşimleri ile bütünlük içerisinde harekete kararlıdır. Biz tüm işlerimizin özenli ve sorunsuz olması için elimizden geleni yapacağız. Hizmet beklentilerini ve teslimatların problemsiz olması için daimi olarak toplantılar düzenlenmektedir

Yerel Toplulukların Desteklenmesi

Kurumsal firma kurumsal kimlik niteliğinde iyi adımlar gerekmektedir. GKS GÜVENLİK SİSTEMLERİ yaşamın kalitesini artırmak ve çalıştıkları alanlarda ve çevresinde daha zayıf grupları desteklemeye yardımcı olmaya her zaman bu bilinç ile yolunu sürdürmektedir.